Партнери
UAB "Narbutas Furniture Company"

Студія офісних меблів та дизайну "Розумний простiр" - авторизований дилер лідерів ринку офісні меблі  Narbutas (Литва) и Bejot (Польша).

UAB "Narbutas Furniture Company" - відома своїм досвідом повного циклу виробництва офісних меблів  та лідером регіону на протязі більш ніж 20 років.
Відповідальність за результати своєї діяльності на кожному етапі - одна з ключових цінностей - ЗАТ "Narbutas Furniture Company ".

Сьогодні Narbutas - ефективна команда спеціалістів, що займається розробкою та виробництвом офісних та інших меблів, орієнтована на потреби клієнтів.
У процесі створення нових систем офісних меблів та надання індивідуальних рішень клієнтам, компанія обирає методи роботи, що мають позитивний вплив на навколишнє середовище.

Всі офісні меблі Narbutas розроблені з урахуванням, в першу чергу, потреб клієнтів, турботи про ергономіку, про людей, що працюють в офісі. Компанія прагне внести свій внесок у поліпшення якості життя клієнтів шляхом створення функціонального і ефективного місця роботи, яке, в свою чергу стимулює співробітників, сприяє зростанню добробуту клієнта, допомагає досягти найкращих результатів в кожен момент робочого дня.

В основі створення компанією зручних і сучасних робочих місць прогресивні та інноваційні ідеї, націлені на задоволення постійно мінливих потреб споживачів.

Компанія має багаторічний досвід з розвитку бізнес-процесів, впровадження передових технологій і використання сучасних матеріалів, які забезпечують тривалий термін служби продукції.

Компанія прагне уникнути негативного впливу на навколишнє середовище і прагне використовувати всі ресурси відповідально. Офісні меблі, вироблені ЗАТ "Narbutas Furniture Company", є результатом відповідальної та стабільної діяльності.
 
Меблі Narbutas добре відомі серед споживачів і успішно просуваєтюся по всій Європі. Компанія має широке коло клієнтів і партнерів більш ніж в 20 країнах Європи.

Новий сучасний завод, площею до 29 000 м, був побудований в 2008 році в 71 км від столиці Литви, Вільнюса. Потужність сучасного обладнання заводу дозволяє зробити в найкоротші терміни необхідний обсяг продуктів.

  
BEJOT

Компанія Bejot займає лідируючі позиції на польскому ринку офісних меблів протягом багатьох років.

Bejot є соціально відповідальною і екологічно чистою компанією. Важливою частиною стратегічних заходів, культури і філософії управління є турбота про навколишнє середовище. За 20 років компанія розвинулася з маленького столярного виробництва до динамічно зростаючої компанії, яка створює офісні стільці і крісла Bejot і є одним з кращих представників галузі.

Щороку Bejot розширюється і планує подальше збільшення капітальних витрат на модернізацію виробництва, наукові розробки, інновації, дизайн.

Гордість компанії - команда фахівців та сучасне виробництво, модернізоване протягом останніх 5-ти років. В даний час обсяги виробництва складають близько 6000 стільців і крісел в місяць.

Офісні стільці Bejot і офісні крісла Bejot створюються у співпраці з відомими європейськими дизайнерами-фізіологами, зі строгими правилами, що стосуються виборчого вибору ресурсів і компонентів, так що крісла Bejot гарантовано принесуть довгострокове задоволення  користувачам.

Нові крісла і стільці Bejot, дивани Bejot завжди характеризуються оригінальним дизайном, високою якістю, гарною ергономікою і сучасними ноу-хау, отриманими від професійних медичних установ.

BEJOT розвиває продукти на основі результатів досліджень, що стосуються ортопедії і здорового сидіння від науково-дослідного консорціуму в Познані університету природничих наук.

Щороку Bejot розширюється і планує подальше збільшення капітальних витрат на модернізацію виробництва, наукові розробки, інновації, дизайн.

Офісні меблі Narbutas, стільці і крісла Narbutas, стільці і крісла Bejot, дивани Bejot характеризуються розумними конструктивними рішеннями, продуманими конфігураціями, формою, ергономікою, екологічністю і правильно підібраними матеріалами.

Ми відкриті для інновацій, нових контактів і ми шукаємо нових партнерів для більш повного задоволення потреб наших клієнтів.