NOVA O

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Nova O - органічне робоче середовище. 

Столи Nova O органічно вписуються як у великі, так і маленькі робочі простори. Вони з легкістю стають частиною команди! Характерний, новаторський і функціональний дизайн - це все про меблі Нова О.

Столи з ніжками у вигляді замкнутого прямокутника і 25-міліметровою стільницею створюють досконалий за своєю геометричною формою робочий простір. Деталі з прозорого оргскла або гобелена не тільки пом'якшать строгі форми столу, але й додадуть робочому місцю відчуття легкості, створять враження мінімального особистого простору. Якщо Ви хочете створити окремі, більш індивідуалізовані робочі місця, ми рекомендуємо використовувати для цього полиці або тумбочки Nova.

Всі столи Nova відповідають останньому європейському стандарту офісних меблів UNI EN - 527/1, згідно з яким фіксована висота столу повинна становити не менше 74 см, а його ширина не може перевищувати 80 см. Для ноутбуків або стаціонарних комп'ютерів з діагоналлю монітора менше 17 дюймів ми рекомендуємо стільницю Nova шириною менше 70 см.