NOVA A

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Nova A - ідеальний робочий простір для генерації ідей. 

Це легкі, граціозні офісні меблі, виконані у сучасному стилі і призначені для молодої команди, яка прагне підкреслити свою унікальність особливим робочим простором.

Виразні ніжки у формі літери А з'єднані з традиційною 25-міліметрової стільницею. Перегородки з органічного скла або в гобелені допоможуть не тільки підкреслити стиль Вашої компанії, а й створити індивідуальні робочі місця. Полиці Nova з декоративними вставками і ручками з кольорового оргскла надають легкості, а застосування гобеленів допомагає створити відчуття затишку.

Чудовим доповненням до столів Нова послужать функціональні шафи-Нова. Для створення композиції просто використовуйте такі ж декоративні елементи з кольорового оргскла або тканини.

Всі столи Nova відповідають останньому європейському стандарту офісних меблів UNI EN - 527/1, згідно з яким фіксована висота столу повинна становити не менше 74 см, а його ширина не може перевищувати 80 см. Для ноутбуків або стаціонарних комп'ютерів з діагоналлю монітора менше 17 дюймів ми рекомендуємо стільницю Nova шириною менше 70 см.