BOXI [NEW!]

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Мінімалістичний стиль - безмежні можливості

Комфортне і сучасне робоче середовище повинне бути не тільки ергономічним або заснованим на високих технологіях, а й «чистим», акуратним, впорядкованим та добре організованим. Істотною перевагою є наявність поблизу необхідних робочих та особистих речей, які завжди поруч, але при цьому не заважають і не відволікають. Це дозволяє співробітникові індивідуалізувати робоче місце і відчувати себе комфортно.

Шафи з висувним ящиком BOXI - це простий і універсальний спосіб зручного зберігання всіх важливих в повсякденній роботі офісних атрибутів. Можливості заповнення цих шаф дозволяють максимально адаптувати їх для індивідуальних потреб Ваших співробітників і тим самим створити відчуття комфорту, адже все необхідне завжди буде під рукою. Закрита шафа для зберігання речей робить індивідуальне робоче місце акуратним і візуально привабливим.І для команди, і для одинака

BOXI - це універсальна офісна система шаф з висувним ящиком, яка допомагає забезпечити порядок і функціональність, а також прекрасно підходить як для найбільших колективів, так і для найвимогливіших «офісних» одинаків. Всі шафи можуть мати глибину 800 або 820 мм, тому прекрасно поєднуються як з одиночними столами, так і зі столами з перегородками.Гнучка організація робочих місць

Виберіть бажану висоту шафи: шафи з висувним ящиком висотою 740 мм стануть продовженням стільниці столу фіксованої висоти, в той час як шафа заввишки 1090 мм і 1200 мм прекрасно підійде для столів для роботи сидячи і стоячи або стане відмінною перегородкою, що розділяє робочі місця. Шафи з висувним ящиком і полицями BOXI можуть бути як правостороннім, так і лівосторонніми, що полегшує їх адаптацію до нового місця в разі зміни планування офісного простору.


Візуальна універсальність
 
Візуально шафи з висувним ящиком відрізняються мінімалістичним стилем та ідеально підходять для інтер'єрів більшості офісів. Однак це не означає, що вони не можуть привертати до себе увагу. BOXI - це не тільки універсальна система зберігання речей, а й цікава деталь офісного інтер'єру. Комбінуйте різні види меламінового покриття або використовуйте ящик для квітів, щоб перетворити шафу з висувним ящиком в пишний зелений острівець, який буде радувати погляд.
 

Використовуйте всі можливості

Багатофункціональні шафи з висувним ящиком BOXI можуть широко використовуватися для задоволення різних потреб співробітників. Виберіть місткі полиці або універсальні ящики для документів, невеликі полички з гобеленовою оббивкою або маленькі ящики для дрібниць. Зберігайте особисті речі, вішайте одяг і сумки. А обравши шафи з висувним ящиком BOXI з USB-роз'ємом або штепсельною розеткою, Ви зможете заряджати свої смарт-пристрої. BOXI - це система, яка допоможе Вам вирішувати щоденні завдання на робочому місці.