Choice Locker [new!]

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Важливий атрибут спільних просторів  

У сучасному офісі все більшої актуальності набуває система «гарячих столів» і заснований на діяльності принцип роботи. Отже, зростає число робочих місць загального користування і в той же час виникає потреба в просторах для зберігання речей. Модульні шафи для зберігання речей - це універсальне рішення для безпечного зберігання особистих і офісних речей, яке може використовуватися тимчасово або протягом усього дня. Шафи CHOICE чудово підійдуть як для постійних, так і для мобільних працівників, а також для гостей офісу.

Модульна система  

Створюйте поєднання, що найкраще підходять для різних приміщень, комбінуючи модулі шафок для зберігання речей CHOICE однакової висоти (917 мм / 1367 мм / 1 817 мм). Також Ви можете комбінувати дверцята різних типів - стандартні і з отвором для пошти або циркуляції повітря, і в двох варіантах висоти (450 мм / 900 мм).


Індивідуалізовані шафки для зберігання речей

Різноманітність розмірів і типів комірок дозволяє задовольняти різні потреби - від зберігання невеликих особистих речей і робочих інструментів до зберігання великогабаритних предметів. Наявність зручного і безпечного місця для зберігання особистих речей дозволяє перестати турбуватися про їх збереження. Індивідуалізуйте свою шафу для зберігання речей за допомогою додаткових аксесуарів, таких як металеві полички, гачки і іменні картки.


Яскраві комбінації

Шафа для зберігання речей - відмінний інструмент для вираження культури підприємства. Блок шафок може стати місцем в офісі, яке Ви зможете прикрасити фірмовими кольорами своєї компанії. Крім того, шафи CHOICE допоможуть Вам створити бажаний імідж - експресивний або стриманий. Ми пропонуємо широку кольорову палітру для створення найрізноманітніших колірних поєднань.


Чотири види замків

Крім традиційних замків з ключами ми також пропонуємо кодові і електронні замки (відкриваються за допомогою коду або картки). Шафи з електронними замками можуть бути передані в приватне користування або тимчасово використовуватися різними людьми.


Гарантія: 5 років.