CHOICE

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)

CHOICE - модульна система шаф для правильно організованого та сучасного робочого місця.Пропонуємо шафи різної висоти - на Ваш вибір 6 варіантів від 370 до 2130 мм.Легко комбінуйте шафи, скріплюючи їх за допомогою спеціальних стікерів. Принцип кріплення такий же простий, як у кубиків LEGO. Таким чином, Ви без зусиль пристосуєте шафу CHOICE до своїх динамічних повсякденних робочих потреб.Вибір дверей системи CHOICE в залежності від Ваших потреб: шафи з розсувними / відкривними / акустичними дверима (клас звукопоглинання - C) або відкриті шафи.Одним з основних переваг шаф CHOICE є зручне і практичне внутрішнє планування. Платтяна шафа з висувною металевою поперечиною і безліч пропонованих додаткових частин - полки (фіксовані, металеві, з хромованими роздільниками), висувні ящики, блоки полиць, різні типи висувних рам для підвісних швидкозшивачів - все це дозволить Вам створити індивідуальну шафу.Створіть своєрідний стиль в офісі за допомогою декоративних панелей, зовнішніх боків і верху шафи.


Пропонуємо поєднувати різні матеріали - гобелен, меламін і натуральне фанерне покриття. Широкий вибір гобеленів внесе барвистість в Ваше робоче місце!


Доступні 7 різних базових типів шаф CHOICE! Металевий плінтус або металеві ніжки чудово підійдуть для створення в своєму офісі мінімалістичного стилю; дерев'яні ніжки з натурального ясеня - для прагнучих субтильно зблизитися з природою; коліщатка дозволять легко змінювати розстановку офісних меблів.