MOTION

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
MOTION - система розташування робочих столів з електричним регулюванням по висоті, призначена для динамічної роботи.

Ніколи раніше за сидячою роботою ми не проводили стільки часу, скільки проводимо зараз, тому саме час задуматися про своє благополуччя на робочому місці і про фактори, що на нього впливають. Наше тіло не пристосоване довгий час перебувати в одноманітному положенні, тому ми повинні рухатися і бути активними. Знаходження в стоячому положенні по кілька годин на день сприятливо впливає на наше здоров'я і ефективність праці.  

За допомогою бенч-системи MOTION можна з легкістю змінити своє становище з сидячого на стояче. Регулярна зміна положення тіла покращує самопочуття, дозволяє сконцентруватися. Наша система розташування робочих столів, що включає в себе поодинокі столи і столи з перегородками, була створена для гнучкої організації праці і добре пристосована як для індивідуальної, так і для командної роботи.

MOTION - розумні рішення, покликані задовольняти повсякденні потреби на робочому місці.


Пропонуємо на Ваш вибір два типи ніжок для столів. Металеві ніжки H типу надають більше вільного простору для руху і для зберігання речей. Тим, хто прагне до більшої приватності, пропонуємо щитові ніжки, що візуально закривають простір під столом і надають офісу естетичний вигляд.

 

Бенч-система сприяє створенню в офісі динамічного, креативного середовища для співпраці. Кожен працівник, який працює за одним зі столів бенч-системи, на своєму робочому місці може індивідуально регулювати і вибрати найбільш зручну висоту столу. За допомогою одного натискання кнопки висота вашого столу може легко регулюватися від 700 до 1200 мм (2 колони) або 650 1360 мм (3 колони).
 

Управління столом надзвичайно просте і зручне. За допомогою обраних кнопок легко пристосувати висоту столу для Ваших потреб. Є можливість зберігати свої улюблені позиції висоти (2-3) і отримувати нагадування про те, що вже варто було б змінити свою позицію.    
Висоту столу можна регулювати і дистанційним способом - за допомогою Bluetooth в своєму смарт-пристрої (призначене для систем Android і iOS). Програма регулювання столу може бути з'єднана з 8 столами і може зберігати 2-4 позиції по висоті.Рішення для запобігання зіткнень зменшує матеріальний збиток, який може виникнути при зіткненні столу з твердим предметом. Функцією запобігання зіткнень забезпечені столи з 3 колонами.

 

В сучасних офісах домінує концепція відкритих просторів. Офісні столи з перегородками MOTION доповнені акустичними екранами фіксованої висоти, які допомагають поліпшити акустичне середовище, уникнути хаосу і надати офісу акуратний вигляд.

 

Нинішній стиль роботи є невід'ємним від численного електронного обладнання. При комплектації робочих місць доводиться стикатися з неминучою проблемою - що робити з безладом від електропроводки і комп'ютерних кабелів? У бенч-системі MOTION велика увага приділяється функціональних рішень кабельної проводки, які можуть бути реалізовані відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

 

Підберіть стільницю, яка найбільше підходить для Вашого стилю роботи, стільниця може бути фіксованою або зсувною (тільки для офісних столів з перегородками) і з призначеними для проводки кабелю кабельним лотком або порожнинами для кришок підводки електрики.

 

Будьте активнішими на роботі, будьте здорові.
Рухайтесь вперед з MOTION!