MOTION (new)

Вироблено в Narbutas Furniture Company

MOTION - бенч-система столів з електричним регулюванням по висоті, призначена для динамічної роботи.

Ніколи раніше за сидячою роботою ми не проводили стільки часу, скільки проводимо зараз, тому саме час задуматися про своє благополуччя на робочому місці і про фактори, що на нього впливають. Наше тіло не пристосоване довгий час перебувати в одноманітному положенні, тому ми повинні рухатися і бути активними. Знаходження в стоячому положенні по кілька годин на день сприятливо впливає на наше здоров'я і ефективність праці.

За допомогою бенч-системи MOTION можна з легкістю змінити своє становище з сидячого на стояче. Регулярна зміна положення тіла покращує самопочуття, дозволяє сконцентруватися. Бенч-система призначена для гнучкої організації робочих місць, для індивідуальної роботи і співпраці.

MOTION - розумні рішення, покликані задовольняти повсякденні потреби на робочому місці.Пропонуємо на Ваш вибір два типи ніжок для столів. Металеві ніжки H типу надають більше вільного простору для руху і для зберігання речей. Тим, хто прагне до більшої приватності, пропонуємо щитові ніжки>, які візуально закривають простір під столом і надають офісу естетичний вигляд.


Бенч-система сприяє створенню в офісі динамічного, креативного середовища для співпраці. Кожен працівник, який працює за одним зі столів бенч-системи, на своєму робочому місці може індивідуально регулювати і вибрати найбільш зручну висоту столу.

 


Управління столом надзвичайно просте і зручне. За допомогою обраних кнопок легко пристосувати висоту столу для Ваших потреб і зберегти 3 найбільш підходящих положення висоти.

 


Висоту столу можна регулювати і дистанційним способом - за допомогою Bluetooth в своєму смарт-пристрої (призначене для систем Android і iOS). Програма регулювання столу може бути з'єднана з 8 столами і може зберігати 2 позиції по висоті.

 


У сучасних офісах домінує концепція відкритих просторів. Пропонована нами акустична перегородка фіксованої висоти дозволить поліпшити акустичний комфорт і уникнути хаосу, офіс буде виглядати акуратно.

 


Нинішній стиль роботи є невід'ємним від численного електронного обладнання. При комплектації робочих місць доводиться стикатися з неминучою проблемою - що робити з безладом від електропроводки і комп'ютерних кабелів? У бенч-системі MOTION велика увага приділяється функціональним рішенням кабельної проводки, які можуть бути реалізовані відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

 


Підберіть стільницю, яка найбільше підходить для Вашого стилю роботи, стільниця може бути фіксованою або зсувной і з призначеними для проводки кабелю кабельним лотком або порожнинами для кришок підводки електрики.

 


Будьте більш активнішими на роботі, будьте здорові.

Рухайтеся вперед з MOTION!