MOVE

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
MOVE - Ваш найкращий хід!

У сучасному робочому світі все постійно змінюється і вдосконалюється, причому змінюється не тільки планування робочих місць, а й стилі керівництва. Успішний керівник чуйний і заохочує співробітників рости і розвиватися разом з компанією. Сьогодні керівники приймають важливі рішення, від яких буде залежати майбутнє: як працюватимуть їхні співробітники, які продукти або послуги зможуть вибирати клієнти і який внесок компанія внесе в екологічне благополуччя нашої планети. Зрозуміло, для досягнення найкращих результатів керівнику знадобиться комфортне та надихаюче робоче місце.

MOVE - це надійна і функціональна система меблів для сучасного лідера, що має мінімалістичний дизайн. Вона допоможе кожному керівнику бути максимально активним навіть за робочим столом. Рухайтеся і продовжуйте залишатися здоровими та продуктивними.

Здоров'я - найбільше багатство
 
Зростаючий інтерес до здорового способу життя диктує потребу в ергономічних рішеннях, котра вже встигла стати невід'ємною частиною не тільки сучасного офісу, але і кабінету керівника. Лідер - це зразок для наслідування, вчитель і мотиватор, який, будучи активним, може надихати своїх співробітників.
 
Система меблів для керівників MOVE була створена відповідно до найвищих стандартів ергономіки та із застосуванням новітніх технологій, тому вона ідеально підходить для активного керівника. Діапазон регулювання висоти столу становить від 740 до 1300 мм, що дозволяє адаптувати стіл для індивідуальних потреб.

Мінімалізм - розкіш по-новому

Відмінною рисою системи меблів для керівників MOVE є солідний, мінімалістичний дизайн. Прозорі, витончені лінії, плавні переходи і тонкі поєднання матеріалів створюють незабутнє візуальне враження. Темне покриття HPL Fenix, натуральний дубовий, ясеневий або горіховий шпон і шліфована нержавіюча сталь прекрасно поєднуються між собою, створюючи ненав'язливе відчуття розкоші.

Важлива кожна деталь

MOVE - це високоякісний продукт, що відображає виняткову якість ручної роботи наших кращих майстрів по дереву. Вигнуті дерев'яні поверхні формуються із застосуванням традиційних методів виробництва і найвищих стандартів якості, а при об'єднанні деталей з різних матеріалів враховуються навіть найдрібніші нюанси. Для зручного відкривання шафи і шафки мають вирізи з закругленими краями замість звичайних ручок. Вибрані матеріали і рішення призначені забезпечити найкращий користувальницький досвід.

Позбавтеся від безладу

Стіл MOVE має вбудований блок розеток змінного струму 110-230 Впрт. Всі дроти приховані і доступ до них можливий через елегантну кришку з мінімалістичним дизайном. Дроти виводяться на поверхню столу через витончений трикутний отвір з оригінальною кришкою в кольорі стільниці або дерева. Стіл MOVE також оснащений кращим в своєму класі бездротовим зарядним пристроєм Qi (15 Вт) для Ваших інтелектуальних пристроїв.

Все що потрібно

Система меблів для керівників MOVE - це щось більше, ніж просто стаціонарні або регульовані по висоті столи. Ми також пропонуємо рішення для зберігання речей, щоб всі необхідні Вам робочі інструменти і персональні речі завжди були під рукою. Висувні ящики тумбочки столу укомплектовані спеціальними вставками, які допоможуть зробити робоче місце впорядкованим. За допомогою елементів системи MOVE - столу, шафи, шафки і полиць - Ви створите для керівника представницьке і функціональне робоче місце. Ми впевнені, що система MOVE задовольнить запити навіть самих вимогливих керівників.