Wind Low-back

Функціональність - на рівень вище!

Колекція стільців WIND поєднує в собі ергономічні властивості, функціональність і унікальний дизайн. Робочі стільці, високі робочі стільці і стільці для відвідувачів, призначені для динамічної, ефективної роботи та співпраці, чудово підійдуть для найрізноманітніших просторів сучасного офісу, об'єднаних унікальним дизайном WIND.
Високі робочі стільці WIND - це Ваш незамінний партнер на динамічному робочому місці.


Гнучке і динамічне робоче середовище 

Ергономічні стандарти для сучасного офісу постійно змінюються, також як і сприйняття того, яке середовище найкраще підходить для ефективної роботи, забезпечення комфорту і благополуччя співробітників. Однак ясно одне - дуже важливо рухатися і не залишатися занадто довго в одному положенні.
Високі робочі стільці WIND хороші тим, що їх можна легко адаптувати до самих різних робочих місць, включаючи столи для роботи сидячи і стоячи, високі столи і меблі для приймальні.


Тепер Ви будете сидіти зручно і надійно

Завдяки м'якому сидінню зручної форми і ергономічній сітчастій спинці в стільці WIND приємно сидіти і хочеться залишатися в ньому довше. Регульована по висоті опора для ніг у формі кільця дозволить підігнати стілець під Ваш зріст, щоб Ви могли сидіти правильно, без виснажливого болю в області спини і шиї. Безпека і стійкість крісла гарантують ролики, які автоматично фіксуються, як тільки Ви сідаєте на стілець.


Мінімалістичний і функціональний дизайн сітки

Спинка стільця з гнучкою сіткою легко адаптується до вигинів спини користувача. Естетична сітка не перешкоджає циркуляції повітря, забезпечуючи тим самим постійний комфорт незалежно від того, яке положення Ви оберете.