SWAY

Більш здорове робоче середовище
Тривала робота в положенні сидячи невблаганно призводить до почуття дискомфорту, а в наслідку до зниження продуктивності. Саме з цієї причини все більше і більше сучасних офісів планує більш здорову і активну організацію робочого місця. У зв'язку з цим, ми представляємо SWAY балансуючий стілець - рішення для підтримки гарного самопочуття на робочому місці.


Ідеальний партнер на робочому місці
SWAY балансуючий стілець - це відмінний вибір в пошуках більш активної і здорової альтернативи робочого крісла. Це ідеальне рішення для динамічної зони або зони співробітництва. Верхня частина стільця злегка гойдається і рухається, повторяючи рухи користувача, тому стілець можна використовувати і як опору стоячи. Таким чином можна змінювати положення тіла не відволікаючи увагу від важливих справ. Завдяки актуальному і сучасному дизайну, цей стілець легко підлаштувати до будь-якого офісного простору.


Унікальна система балансування
Відмінна риса SWAY стільців - унікальна система балансування, субтильно прихована в базі з чорного пластику. За допомогою цієї системи, сидіння стільця може нахилятися в усіх напрямках до кута 8 °, а також обертатися на 360 ° градусів навколо своєї осі. Завдяки не ковзаючій основі, база стільця завжди залишається стабільною, а використовувані високоякісні матеріали при виробництві стільця, забезпечать безпечне і довгострокове використання.


Забезпечення різних вимог
Циліндр для регулювання висоти сидіння, легко адаптується до робочого місця будь-якої висоти. За допомогою шкіряного ременя, висота сидіння змінюється з 60 см до 85 см. Таким чином, варіюючи різні положення сидіння, забезпечується більш ефективна і творчо продуктивна робота навіть протягом тривалого робочого часу.


Виняткова функціональність
SWAY стілець вільно компонується і зі столами з регулюванням висоти, і з високими столами для нарад. Завдяки своїй компактності, цей стілець також підійде до SILENT ROOM різних розмірів і до невеликих просторів для нарад. Сидіння SWAY виготовлено з відлитими форми поліуретану і покривається різними гобеленами, штучною або натуральною шкірою. Підбираючи різні кольори, ви додасте бажаний характер балансуючого стільця і ​​легко адаптуєте його до вже існуючих рішень інтер'єру офісу.