Wind

Функціональність - на рівень вище!

Колекція стільців WIND поєднує в собі ергономічні властивості, функціональність і унікальний дизайн. Робочі стільці, високі робочі стільці і стільці для відвідувачів, призначені для динамічної, ефективної роботи та співпраці, чудово підійдуть для найрізноманітніших просторів сучасного офісу, об'єднаних унікальним дизайном WIND.

Високі робочі стільці WIND - це Ваш незамінний партнер на динамічному робочому місці.


Гнучке і динамічне робоче середовище

Ергономічні стандарти для сучасного офісу постійно змінюються, також як і сприйняття того, яке середовище найкраще підходить для ефективної роботи, забезпечення комфорту і благополуччя співробітників. Однак ясно одне - дуже важливо рухатися і не залишатися занадто довго в одному положенні.
Високі робочі стільці WIND хороші тим, що їх можна легко адаптувати до самих різних робочих місць, включаючи столи для роботи сидячи і стоячи, високі столи і меблі для приймальні.


Тепер Ви будете сидіти зручно і надійно

Завдяки м'якому сидінню зручної форми і ергономічній сітчастій спинці в стільці WIND приємно сидіти і хочеться залишатися в ньому довше. Регульована по висоті опора для ніг у формі кільця дозволить підігнати стілець під Ваш зріст, щоб Ви могли сидіти правильно, без виснажливого болю в області спини і шиї. Безпека і стійкість крісла гарантують ролики, які автоматично фіксуються, як тільки Ви сідаєте на стілець.


Унікальний елемент колекції - регульована поперекова підтримка

Дизайнери італійської студії Baldanzi & Novelli designers відчували потребу створити елемент, який надав би стільцям винятковий характер і допоміг би формувати його індивідуальність. Тому рабочі стільці WIND мають легко впізнавану прозору поперекову підтримку в формі «Х», яка не тільки є привабливим акцентом, але і виконує надзвичайно важливу функцію.


Один і той же стілець - різні характери

Спинки трьох різних видів створюють різні характери робочих стільців. Виберіть стільці, що найкраще відповідають Вашим потребам, і Ви завжди будете відчувати себе комфортно на робочому місці. Сміливо комбінуйте різні види стільці, адже вони ідеально поєднуються один з одним, зберігаючи при цьому цілісну лінію дизайну.


Мінімалістичний і функціональний дизайн сітки

Спинка стільця з гнучкою сіткою легко адаптується до вигинів спини користувача. Естетична сітка не перешкоджає циркуляції повітря, забезпечуючи тим самим постійний комфорт незалежно від того, яке положення Ви оберете.


Інноваційна плетена сітка

Обирайте стілець WIND зі спинкою з унікальної плетеної сітки, яка була розроблена спеціально для цих стільців дизайнерами італійської студії Baldanzi & Novelli. Малюнок сітки повторює форму «Х», тим самим ще сильніше підкреслюючи поперекову підтримку, яка є невід'ємною частиною унікального дизайну WIND. Різна щільність сітки забезпечує додаткову підтримку спини і гарантує комфорт. При виробництві плетеної сітки застосовується передова технологія, завдяки якій в кутах спинки відсутні шви, а в процесі виробництва не залишається зайвих обрізків. Сітка для кожного стільця виготовляється індивідуально.


Виразна спинка, обтягнута гобеленом

Спинка цього стільця спроектована з урахуванням принципів ергономічного сидіння, щоб забезпечити максимальний комфорт на робочому місці. Каркас спинки і силіконова поперекова підтримка залишилися такими ж, як і у інших робочих стільців WIND, в той час як поліуретановий наповнювач з оригінальними наскрізними стібками створює абсолютно новий характер виробу. Для оббивки спинки можна використовувати різні гобелени. Крім того, вибравши відповідні кольори, Ви зможете легко адаптувати робочі стільці WIND до існуючого рішення інтер'єру Вашого офісу.