WIND [NEW!]

Універсальна функціональність і оригінальний дизайн

Колекція крісел WIND поєднує в собі ергономічні властивості, функціональність і унікальний дизайн. Стандартні офісні крісла та офісні крісла з високою спинкою, а також стільці для відвідувачів, призначені для динамічної, ефективної роботи та співпраці, чудово підійдуть для найрізноманітніших просторів сучасного офісу, об'єднаних унікальним дизайном WIND.


Цілісний, але в той же час унікальний дизайн

Дизайн стільців WIND створювався дизайнерами італійської студії Baldanzi & Novelli designers. Спинка стільця для відвідувачів повторює основні вигини і принципи дизайну робочого стільця, але в той же час виділяється завдяки своїм оригінальним особливостям. Однією з таких ключових особливостей є цілісність, що включає в себе структуру спинки і підлокітників, а також обтягнуте гобеленом сидіння.


Справжній офісний «хамелеон»

Стільці для відвідувачів WIND неймовірно універсальні і ідеально підходять для конференц-залів, кімнат для зустрічей і зон очікування. Ми пропонуємо чотири види основ, які можна легко адаптувати до різних офісних сценаріїв.

Незалежно від того, який тип стільців Ви оберете, всі вони будуть мати гарний вигляд, виконувати свої функції і, що найголовніше, вони будуть зручними, тому Ви зможете зосередитися на питаннях зустрічі або навчальних темах.


Стільці для відвідувачів на чотирьох ніжках - це відмінний вибір для конференц-залів і навчальних приміщень. Стільці цього типу стабільні, компактні і легко складаються один на одного (до 5 стільців), що допомагає економити офісний простір і забезпечує більш зручне транспортування.

Стільці для відвідувачів з елегантною основою в формі чотирикінцевої зірки допоможуть створити ефектний образ просторів для спільної роботи і проведення зустрічей, навіть якщо в них немає людей.

Зі стільцем для відвідувачів на полозах WIND Ви відчуйте, що таке - сидіти по-справжньому зручно. Ми рекомендуємо використовувати стільці цього типу для приміщень, де проходять тривалі зустрічі і наради, і учасники можуть захотіти розслабитися під час перерви.

Стільці з основою у формі п'ятикутної зірки на коліщатках прекрасно підійдуть не тільки для кімнат для зустрічей, але і для короткочасної роботи на динамічному робочому місці. Такі стільці легко переміщати, а функція регулювання висоти дозволяє швидко адаптувати їх до різних потреб користувачів.


М'який або яскравий акцент

Ви зможете вибирати з широкого асортименту кольорів і покриттів, щоб створити бажаний настрій і інтер'єр в кожному офісі. Використовуйте м'які пастельні відтінки для створення акуратного мінімалістичного стилю, а яскраві колірні поєднання - для додання офісному простору грайливого настрою.