TANGO [NEW!]

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Винятковий характер і свобода стилю
Завдяки візуально яскравому скандинавському дизайну ця лінійка м'яких меблів ідеально підходить як для більш традиційних приміщень, так і для сучасних просторів, випромінюючих розкіш і витонченість. Як і експресивний танець танго, безліч варіацій якого існує по всьому світу, TANGO Lounge відкриває нескінченні можливості для імпровізацій.

«Елегантна розділена спинка робить стільці ще більш комфортними, але в той же час кожен стілець справляє враження предмета сучасного мистецтва». Christina Strand and Niels Hvass

Культовий дизайн
М'які меблі TANGO мають витончені, мінімалістичні лінії і відрізняються яскравою візуальною індивідуальністю, яка була створена датським дуетом Христиною Стренд (Christina Strand) і Нільсом Хвассом (Niels Hvass). Кожна деталь опрацьовувалася найретельнішим чином. Характерною особливістю дизайну TANGO є «посмішка», утворена характерним з'єднанням нижнього і верхнього елементів стільця.

Краса контрастів
М'яка частина стільців і крісел TANGO може поєднувати в собі кілька кольорів, а контрастні кольори допоможуть зробити їх ще більш виразними. Ми також пропонуємо широкий вибір різних основ, тому Вам не доведеться йти на компроміси зі своїм бажаннями. При виборі найбільш підходящого стільця або крісла ми рекомендуємо оцінити необхідну Вам функціональність,матеріал або дизайн, що сподобався, який Вам найбільше до душі. Металеві основи більш практичні і виглядають більш сучасно, а дерев'яні забезпечують більший комфорт і виглядають більш солідно. Обидві основи доступні як в темних, так і в світлих тонах, що ще більше допоможуть посилити контрастність.

Підходить для найрізноманітніших приміщень
Завдяки широкому асортименту стільці TANGO ідеально впишуться в найрізноманітніші офісні сценарії. Ця лінійка м'яких меблів включає в себе стільці для відвідувачів і стільці для нарад, а також високі стільці і м'які сидіння з високою і низькою спинкою. М'які меблі TANGO дуже універсальні. Вони прекрасно підходять не тільки для звичайних офісних зон, але і для особливого простору керівника. Меблі TANGO перетворить Ваші офіційні засідання і наради, неформальні зустрічі, а також зони відпочинку і творчі простори Вашого офісу в щось унікальне. Ви віддаєте перевагу яскравому, сміливому, грайливому офісу? А може спокійному і витонченому? Комбінуйте різні моделі TANGO і створюйте бажаний візуальний ефект.