WIND [NEW!]

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Стілець WIND об'єднує в собі ергономічні функції, функціональність і унікальний дизайн для створення більш зручного і сприятливого продуктивній роботі робочого місця. Це кращий варіант для тих, хто проводить більшу частину робочого часу, сидячи в офісі, а також тих, хто цінує зручність.

«Натхненням для створення даного виробу було бажання створити простий, але універсальний стілець. Крім того, ми вирішили надати цьому виробу рішучий характер - елемент, що визначає його особливість. Спинка стільця, виконана з прозорого і гнучкого матеріалу, не має технічної форми, а навпаки, майже повторює форму тіла, має приємний зовнішній вигляд, і так само прозора, як вітер, що піднімає вітрила в морі або змушує листя дерев шелестіти. Тим самим, даний технічний компонент підтримує спину таким же природним чином, як і вітер ».


Стілець WIND має легко впізнавану прозору спинку, яка є не тільки приємною характерною особливістю стільця, але і регулюється по висоті і повторює форму спини користувачів завдяки еластичності силікону, що забезпечує винятковий комфорт.
 

Стілець WIND сприяє ергономічно правильному сидячому положенню і забезпечує необхідну функціональність.

Особливості регулювання

Чутливий до ваги механізм синхронізації забезпечує повний комфорт і відповідає вимогам сучасного функціонального робочого місця. Автоматично підлаштовується до ваги і руху користувача при відкиданні назад - не вимагає ручного регулювання.

Регульована по висоті спинка підлаштовується під форму і тиск спини людини.

Фіксоване або регульоване по висоті сидіння.

Фіксуються або регулюються в двох / трьох напрямках підлокітники.

Простота регулювання. Варіанти регулювання дозволяють користувачеві налаштувати стілець з урахуванням персональних вподобань для досягнення максимально комфортного положення за рахунок декількох простих рухів.

Різноманітність матеріалів оббивки дозволяє користувачеві створювати різні комбінації і налаштовувати стілець відповідно до його / її потреб або рішення офісного інтер'єру, тому стілець WIND може легко доповнити сучасне робоче місце.