TANGO Lounge [NEW!]

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Культовий дизайн

М'які меблі TANGO мають витончені, мінімалістичні лінії і відрізняються яскравою візуальною індивідуальністю, яка була створена датським дуетом Христиною Стренд (Christina Strand) і Нільсом Хвассом (Niels Hvass). Кожна деталь опрацьовувалася найретельнішим чином. Характерною особливістю дизайну TANGO є «посмішка», утворена характерним з'єднанням нижнього і верхнього елементів стільця. Все це гідно оцінила міжнародна комісія, і модель TANGO Lounge удостоїлися престижної нагороди Red Dot Award: Product Design 2019.

Краса контрастів

М'яка частина стільців і крісел TANGO може поєднувати в собі кілька кольорів, а контрастні кольори допоможуть зробити їх ще більш виразними. Ми також пропонуємо широкий вибір різних основ, тому Вам не доведеться йти на компроміси зі своїм бажаннями. При виборі найбільш підходящого стільця або крісла ми рекомендуємо оцінити необхідну Вам функціональність,  матеріал або дизайн, який Вам найбільше до душі. Металеві основи більш практичні і виглядають більш сучасно, а дерев'яні забезпечують більший комфорт і виглядають більш солідно. Обидві основи доступні як в темних, так і в світлих тонах, що ще більше допоможе посилити контрастність.

Гарантія комфорту

М'які стільці моделі Lounge з високою закругленою спинкою дозволяють дистанціюватися від навколишнього шуму, тим самим забезпечуючи більшу ступінь самоти і затишку. Такий стілець має більш широке сидіння, яке дозволяє розслабитися і насолодитися почуттям максимального комфорту.

Підходить для самих різних приміщень

Завдяки широкому асортименту стільці TANGO ідеально впишуться в найрізноманітніші офісні сценарії. Ця лінійка м'яких меблів включає в себе стільці для відвідувачів і стільці для нарад, а також високі стільці і м'які сидіння з високою і низькою спинкою. М'які меблі TANGO дуже універсальні. Вона прекрасно підходить не тільки для звичайних офісних зон, але і для особливого простору керівника. Меблі TANGO перетворять Ваші офіційні засідання і наради, неформальні зустрічі, а також зони відпочинку і творчого простору Вашого офісу в щось унікальне. Ви віддаєте перевагу яскравому, сміливому, грайливому офісу? А може бути спокійному і витонченому? Комбінуйте різні моделі TANGO і створюйте бажаний візуальний ефект.