ARCIPELAGO WOOD [NEW]

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
ARCIPELAGO Wood створювався дизайнерами італійської студії Baldanzi & Novelli. Естетичний дизайн, вигнуті форми і натуральні елементи, які переносяться в офіс і придають приміщенню більше затишку.

З ARCIPELAGO Wood Ви можете створити зручне місце для зустрічей і роботи в різних офісних приміщеннях. Ці м'які сидіння ідеально підходять для самих різних ситуацій, наприклад, для невеликого завдання і більш тривалих робочих сесій, зустрічей і нарад, командних робіт і відпочинку.

Творці цього м'якого сидіння - дизайнери студій Baldanzi & Novelli зрівняли його з островом, що надає природний притулок. Високі перегородки дозволяють з легкістю дистанціюватись від оточуючого шуму і створюють комфортний простір із зручними місцями для сидіння.

Тут також можна повісити екран, що відображає будь-яку інформацію, яка може знадобитися Вам в ході ділової зустрічі або наради. Крім того, тут Ви зможете зарядити будь-які необхідні для роботи пристрої, адже в столі є розетка з USB-роз'ємами типу A C.
 
Використання в офісі натуральних елементів і певних кольорів позитивно впливає на продуктивність і добре самопочуття співробітників. ARCIPELAGO Wood - це гармонійне поєднання гобелена з фанерою, покритою деревиною дуба. З пропонованої нами широкої кольорової палітри Ви напевно зможете вибрати саме те, що найкраще підійде для інтер'єру Вашого офісу.