ARCIPELAGO

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Дизайн - «Baldanzi & Novelli designers» | Італія
ARCIPELAGO - модульна система м'яких меблів з безмежними можливостями.


Переможець «i-NOVO AWARDS 2016» в категорії «Дизайн»З ARCIPELAGO створюйте сучасні і функціональні робочі або громадські простори:
  • Індивідуальні робочі зони;
  • Зал очікування або зони відпочинку;
  • Відокремлені місця для зібрань;
  • В офісі відкритого планування;
  • Відкриті місця для зібрань.
Завдяки високій комбінаторності і можливості задіяння 3 різних рівнів висоти, система м'яких лавок ARCIPELAGO прекрасно підійде для просторів різних типів і розмірів. М'які лавки з високою спинкою забезпечать більшу приватність і акустичний комфорт.

Різноманітність гобеленів і забарвлень, а також можливість їх поєднання дозволять створити в офісі особливий настрій. Подушки для сидінь і спинок легко знімаються, їх можна варіювати.

Ви можете вибрати найбільш вдале поєднання з широкого спектру стандартних комбінацій або вільно створювати свої індивідуальні поєднання, об'єднуючи призначені для комбінування модулі. Зібрати, розібрати і заново зібрати утворені з модулів комбінації системи ARCIPELAGO дуже просто.

Добре продумані аксесуари м'яких лавок пристосовані для самих різних потреб споживача. Можна зупинити свій вибір на легко прикріплюваному столику з електричною подвійною розеткою або без неї, можна вибрати мобільний столик і підлокітник з двома електричними розетками. Аксесуари дозволять з зручністю користуватися розумними пристроями і, при необхідності, їх зарядити. Нехай очікування, зустріч або дистанційна робота будуть зручними і продуктивними.

Реалізуйте свій творчий потенціал з ARCIPELAGO!