SELVA

Колекція Selva являє собою відповідь на необхідність поліпшення комфорту роботи за рахунок поліпшення акустичних умов в офісах відкритого простору.

Звукова система SELVA складається з трьох колекцій різного призначення:
  • окремо розташовані екрани,
  • стінові панелі,
  • підвісні стельові панелі.
Це робить Selva повною системою, яка дозволяє формувати акустику в приміщеннях і зменшувати різні акустичні дефекти всередині приміщень.

Окремі екрани використовуються для ізоляції від небажаних звуків і вони зменшують шум, захищають нас від будь-яких прямих акустичних хвиль від джерела звуку. Вони особливо підходять при розміщенні між робочими місцями і ізольованим звуком, створюваним гучним оргтехнічним обладнанням.
Спеціальні лабораторні випробування підтверджують ефективність екранів Selva, які значно знижують рівень шуму (в середньому на 8 дБ), і це зниження сприймається людським вухом як зниження шуму майже на половину. Позитивні тестові ефекти були підтверджені результатами досліджень звукового ослаблення, проведених для офісних екранів відповідно до стандарту PN-ISO 10053: 2001 Лабораторією технічної акустики факультету механіки та віброакустики, Університетом науки і технологій AGH в Кракові.
Застосовуючи додаткові і спеціально відібрані волокнисті структури, окремо стоячі екрани не тільки ізолюють звук, але також поглинають його, а і впливають на акустичні параметри всередині приміщення, наприклад, вони зменшують неприємне відображення звуку усередині кімнати.

Завдяки своєму цікавому діапазону кольорів, різних форм екранів і баз дизайну, ваш офіс, обладнаний екранами Selva, матиме відмінні акустичні характеристики і приголомшливий зовнішній вигляд сучасного і затишного інтер'єру. Звукові екрани Selva можуть застосовуватися як окремі елементи або розташовані на розсуд користувача. Система екранів легко встановлюється і може бути швидко перебудована в будь-який час, в залежності від потреб. Ця система дозволяє легко і швидко організувати офіси, конференц-зали, бібліотеки, школи та інші громадські приміщення. Окремі екрани Selva мають дві функції: акустичну (відмінну звукоізоляцію (екранування) і параметри поглинання) і компоновку (можливість поділу робочого простору позитивно впливає на комфорт користувача і, отже, на їх ефективність).