SELVA

Колекція Selva являє собою відповідь на необхідність поліпшення комфорту роботи за рахунок поліпшення акустичних умов в офісах відкритого простору.

Звукова система SELVA складається з трьох колекцій різного призначення:
  • окремо розташовані екрани,
  • стінові панелі,
  • підвісні стельові панелі.

Це робить Selva повною системою, яка дозволяє формувати акустику в приміщеннях і зменшувати різні акустичні дефекти всередині приміщень.

Конструкція панелі, заснована на скрупульозних наукових дослідженнях, привела до кращого класу звукопоглинання: клас А. Це благотворно впливає на акустичну пасивність і забезпечує комфорт і ефективність роботи. Позитивні тестові ефекти були підтверджені результатами досліджень звукопоглинання, проведеними відповідно до стандарту PN-ISO 354: 2005 Лабораторією технічної акустики факультету механіки та віброакустики, Університетом науки і технологій AGH в Кракові.

Настінні панелі Selva доступні в трьох формах: прямокутній, квадратній і круглій. Різні розміри панелей, можливість монтажу на трьох різних висотах і широкий спектр кольорів дозволяють своїм користувачам створювати цікаві настінні конструкції, які служать декоративними елементами простору.Стельові панелі Selva прекрасно поглинають звук, зменшують його поширення в просторі, позитивно впливають на комфорт користувачів і, отже, на їх ефективність. Будівництво стельових панелей є наслідком інтенсивної роботи проектної команди Bejot на основі наукових досліджень, проведених, зокрема, Департаментом дизайну меблів, Познанським університетом наук про життя і Відділом механіки і віброакустікі, Університетом AGH науки і техніки в Кракові. Це робить рішення Selva ефективним щодо його акустики і конструкції.
Ці стельові панелі, які мають ту ж конструкцію, що і настінні панелі, ефективно поглинають звук, зменшують неприємні відображення, наприклад. вони ефективно зменшують період реверберації всередині кімнати. Це робить роботу більш приємною і ефективною.

Вони доступні в трьох формах: прямокутній, квадратній і круглій. Різні розміри панелей, можливість підвішування на різних висотах і величезна кількість квітів тканин дозволяють користувачам створювати цікаві стельові конструкції, які служать декоративними елементами простору. Selva призначена для офісів і громадських приміщень, де сучасні робочі місця і дизайн-підхід, заснований на командній роботі, тягнуть за собою необхідність мінімізації відволікання уваги і забезпечення вільного зв'язку між співробітниками.