SILENT ROOM M

Вироблено в «Narbutas International» (Литва)
Простір для Вашого комфорту!

Офіси з відкритим плануванням принесли в робоче середовище більше простору, світла, свободи і ... шуму. Співробітники стикаються з цією проблемою щодня, коли виникає потреба в тихому місці для зустрічей і телефонних розмов, або просто хочеться зосередитися на завданні. «Кімната в кімнаті» - це найлегший і найпростіший спосіб допомогти дистанціюватися від відволікаючого середовища і підвищити продуктивність праці. SILENT ROOM - це тихий оазис, що допомагає зосередитися в галасливому сучасному офісі. Завдяки цьому офісному рішенню працювати стало ще простіше - тепер Ваші співробітники зможуть зосередитися на телефонних розмовах, відеоконференціях і творчих завданнях, не відволікаючи при цьому колег. Крім того, всередині SILENT ROOM забезпечується якість повітря, а також акустичний і візуальний комфорт.


Менше шуму, менше хаосу

Багатошарова структура стін SILENT ROOM, повітронепроникні двері і стеля забезпечують необхідну звукоізоляцію. Використовуваний для заповнення внутрішніх панелей високоякісний акустичний матеріал володіє відмінними звукопоглинаючими властивостями і пригнічує небажане відлуння. Обтягнуті гобеленом зовнішні стіни ефективно поглинають шум, допомагаючи створити всередині SILENT ROOM акустично приємне середовище.


Не обмежуйте, а звільніть себе

Потрапити в Silent room просто, а заходячи всередину крокувати можете сміливо: підлогу знаходиться на тому ж рівні, а в дверному отворі тільки невеликий поріг - НЕ спіткнетесь. Внутрішній простір шириною 1074 мм, глибиною 938 мм і висотою 2150 мм забезпечує високий рівень комфорту, не обмежує свободу співробітників і дозволяє з легкістю адаптувати SILENT ROOM до різних видів діяльності. Розпочата важлива розмова не перерветься на півслові через щось настільки банальне, як розряджений акумулятор Вашого пристрою. Для зручності користувачів всередині SILENT ROOM є електрична розетка (доступний варіант з USB-роз'ємами типу A + C).


Мікроклімат непомітно допомагає зосередитися

Рішення для вентиляції та освітлення допомагають забезпечити ефективні робочі умови всередині SILENT ROOM. Чотири потужні вентилятори не тільки забезпечують необхідну циркуляцію повітря (174 м³ / год), вони також видають не більше шуму, ніж шарудіння листя. Поєднання трьох світлодіодних світильників створює теплу і затишну атмосферу. Інтелектуальний блок управління не тільки підбирає оптимальний рівень вентиляції та освітлення, а й, при необхідності, допускає індивідуальне регулювання. Коли співробітник залишає SILENT ROOM, автоматично включається інтенсивна вентиляція, готуючи приміщення для наступного користувача. Крім того, це акустичне офісне рішення допомагає економити електроенергію - коли всередині нікого немає, світильники тьмяніють і через деякий час вимикаються.


Дизайн відкриває можливості для творчості

Доступний для SILENT ROOM широкий спектр найрізноманітніших поєднань дозволить створити бажаний дизайн і настрій. Внутрішня і зовнішня обробка підбирається окремо. Для оббивки зовнішніх стін може використовуватися як меламін, так і гобелен. Пропоновані нами кольори і матеріали прекрасно доповнюють один одного, створюючи теплу, затишну і розслаблюючу обстановку. Завдяки унікальній конструкції офісного рішення SILENT ROOM, воно може бути встановлено в будь-якому місці в офісі - в центрі приміщення або біля стіни, як автономний акустичний предмет меблів або як блок з декількох таких предметів.
[gallery:155,1]