Про нас

14.01.2019

 Однією з найбільших проблем, з якою в наш час стикаються офісні працівники, є тривале сидіння на одному місці і нерухомість. Дійте! Прийміть виклик і змініть свої звички. В цьому Вам допоможуть нові столи з електричним регулюванням висоти ACTIVE - легкий і швидкий спосіб залишатися активним на робочому місці!

03.05.2019

Робоче середовище стає все менш формальним. Тепер кожна компанія прагне справити якомога більш позитивне враження на клієнтів, висловивши свою індивідуальність і винятковість. Ми раді запропонувати Вам новий, ексклюзивний предмет меблів для приймальні - DOMINO, за допомогою якого Ви зможете створити бажаний образ і зустрічати відвідувачів барвами і настроєм, характерними для Вашого офісу.

Кожен хоче відчувати себе комфортно на робочому місці. Питання в тому, що ми можемо зробити, щоб наші співробітники на роботі відчували себе як вдома? Перенесення різних елементів з домашньої обстановки в робочу є однією з найяскравіших тенденцій сучасного офісного дизайну. Це можуть бути м'які меблі, приємні на дотик матеріали, натуральні теплі кольори або креативні рішення, прямо протилежні суворому, холодному діловому стилю.

Фасадна панель DOMINO може поєднувати в собі гобелен, меламін і фанеру. Гобелен не є матеріалом, який традиційно використовується для виготовлення офісних меблів, проте він, безумовно, допоможе створити приємну обстановку як для співробітників, так і для відвідувачів. DOMINO - це нескінченна гра матеріалів, кольорів і розмірів. Отримайте нові незабутні відчуття від цієї захоплюючої партії в доміно. Правила прості - просто не припиняйте творити!