Про нас

18.06.2020

Щоб людина відчувала себе комфортно як фізично, так і емоційно, вона зобов'язана рухатися. Як би там не було, в реальності, ми проводимо біля робочого столу близько 6, 8 годин, а іноді і до 10 годин. Саме тому, дуже важливо підібрати не тільки відповідне робоче крісло, але і стіл, який дозволяє підтримувати гнучкість і який, тепер, є обов'язковим атрибутом сучасного і динамічного робочого місця.

MOTION Executive - це легко керований, електро-регульований стіл для активного керівника. Регулярна зміна позиції тіла з сидячи на стоячи, дозволяє підтримувати гарне самопочуття і концентрацію, що необхідно сучасному керівникові, а ергономічне і зручне робоче місце - позитивні емоції.

04.05.2020

Представляємо вам нову модель NORTH CAPE, яка доповнює вже знайому колекцію. Стілець для керівника відрізняється винятковою солідністю і сучасною елегантністю. Це прекрасний вибір для лідера з почуттям стилю, для якого важлива естетика робочого місця.

Підвищений комфорт
Створюючи цей стілець особливу увагу було приділено м'якості стільця. Основна мета - комфортне сидіння. Зручно вмостившись на стільці, ви зможете зосередитися для прийняття важливих рішень.

Ексклюзивний дизайн
Дизайн нової моделі стільця для керівника, як і всієї колекції стільців NORTH CAPE, створила Італійська студія "Baldanzi & Novelli designers". Якісна обшивка з горизонтальним швами утворює елегантний візерунок на стільці керівника, який ще більше підкреслює солідний образ NORTH CAPE.

Стильне продовження
У стільці повторюються характерні для NORTH CAPE вигини спинки і сидіння. Це відкриває можливості для ідеальних комбінацій з іншими стільцями в колекції, таким чином зберігаючи ту ж стилістику в офісі. Сімейство стільців NORTH CAPE складається з стільців для різної функціональності: робочі стільці, стільці для керівників та стільці для відвідувачів і конференцій. Всі ці стільці, без сумнівів, відзначаються надзвичайною індивідуальністю, що поєднують в собі і розкривають італійський і литовський стилі разом.